Zarejestruj się błyskawicznie - przystąp do internetowej społeczności beatboxerów i stwórz Twój beatboxerski profil.

Domowy sprzęt do beatboxu.

Witam chcę kupić sprzęt do beatboxu w domu priorytetem jest mikrofon, rozważam kupno mikrofonu firmy Shure C606 lub Shure PG58. Co jeszcze do mikrofonu dokupić by jakość wydobywanego dźwięku była lepsza? Przedwzmacniacz? Wzmacniacz? Głośniki? Mam do wydania ok. 400zł. Dlatego zwracam się z tym pytaniem tutaj do Was i proszę o jakieś nakierowanie na to jaki zakup byłby najlepszy a jeżeli np. na początek wystarczy sam mikrofon to czy na przykład nie będzie mi potrzebny dodatkowo jakiś kabel lub przejściówka by podłączyć mikrofon do komputera.
Pomocy! Liczę na was!
Pozdrawiam, Latik94 niech beatbox będzie z wami!

sam mikrofon to sobie mozesz postawic na stole i pogadać do niego :D. musisz mieć kolumny i odpowiedni wzmacniacz o odpowiedniej mocy. Nie za wysokiej bo ci spali monitory a jak za mala to nie bedzie dzwieku. Wiec moral taki ze musisz miec minimum 600 zl. Mysle ze dwie 60 W i jedna 100 W (moc kolumn). Ja mam podłaczone do wieży hi-fi przez przedwzmacniacz ale jakość dzwieku jest jak na starym karaoke. Tez kiedys mialem taką zajawke jak ty ,,musze miec sprzet,, i teraz zaluje bo najlepiej sie trenuje na sucho sprzęt odpalam raz na miecha.

Hahaha :D dobre z tym mikrofonem, no cóż to trochę otworzyłeś mi oczy na szczęście bo już prawie zamówiłem mikrofon :D To wstrzymam się z zakupem jeszcze trochę.. Dzięki ziomek ! :D Beat up ! :D

nie ma za co

,, ... i was beatboxing at home, at work, at school everyday you know everyday... ,, -Eklips. Bierzmy przyklad

jak chcesz moge Ci sprzedac shur'a c606 cena:50zł.

'..Trzeba marzyć tak, jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak, jakby się miało umrzeć jutro..'